Umowa o pracę - specjalista/starszy specjalista
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa, Polska 22 stycznia 2021

Działalność doradcza Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w głównej mierze ukierunkowana jest na poprawę konkurencyjności polskiego sektora rolnego, poprawę warunków pracy i życia na polskiej wsi, podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych mieszkańców obszarów wiejskich województwa mazowieckiego.

  • Główne obowiązki
  • prowadzenie działań związanych z gospodarowaniem samochodami służbowymi w MODR Warszawa,
  • realizacja wyjazdów służbowych zgodnie z dyspozycjami,
  • administrowanie budynkiem Centrali MODR Warszawa,
  • inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wykształcenie:

  • wyższe

Wymagania konieczne:

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia samochodu osobowego (posiadanie prawa jazdy kat. B, od co najmniej 5 lat),
  • znajomość topografii miasta stołecznego Warszawy,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, Excel)

Wymagania pożądane:

  • komunikatywność, opanowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy

  •       wynagrodzenie zasadnicze minimum 2800,00
  •       dodatek stażowy,
  •       premię regulaminową uzależnioną od posiadanych środków,
  •       premię uznaniową kwartalną,
  •       rozwój zawodowy w kierunku stanowiska,
  •       przyjazną atmosferę pracy,

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny