Umowa o pracę - Specjalista w dziale rozwoju
White Star Real Estate Grzybowska Park, Grzybowska, Warszawa, Polska 3 lipca 2018

White Star Real Estate sp. z o.o., wiodący developer na rynku nieruchomości biurowych, przemysłowych, handlowych, i mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja i analiza potencjalnych możliwości inwestycyjnych
  • uczestnictwo w procesie nabywania nieruchomości
  • uczestnictwo w procesie projektowym oraz w procesie uzyskiwania decyzji administracyjnych
  • identyfikacja i rozmowy z potencjalnymi użytkowników nieruchomości
  • prowadzenie spraw administracyjnych związanych z inwestycjami

Wymagania

  • znajomość branży nieruchomości handlowych (2 lata doświadczenia)
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • samodzielność i wytrwałość w dążeniu do  celu
  • język angielski (bardzo dobry)
  • komputer – MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość procesu inwestycji budowlanych jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Szkolenia i rozwój w ramach firmy
  • Praca w dynamicznym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

cv