Umowa o pracę - Specjalista w Dziale Resolution z językiem francuskim
GROUPON SHARED SERVICES Warszawa, Polska 27 września 2016

Groupon działa w branży e-commerce, inspirując użytkowników do odwiedzania ciekawych miejsc w najbliższej okolicy, podróżowania i odkrywania nowych aktywności, a przy tym oferuje szeroką gamę produktów. Jednocześnie zapewnia odpowiednie narzędzia i wsparcie swoim Partnerom, pomagając im w rozwijaniu i zarządzaniu biznesem.

W ciągu zaledwie 6 lat działalności w Polsce Groupon z firmy, która mieściła się w małym pokoju i zatrudniała mniej niż 10 osób zamienił się w lidera w dziedzinie handlu lokalnego i obecnie jest miejscem, gdzie około 550 osób ma możliwość rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w przyjaznej atmosferze.

Wierzymy bowiem, że za sukcesami świetnych firm stoją świetni ludzie.

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie zapytań posprzedażowych ze strony klientów indywidualnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Codzienny kontakt z Partnerami Biznesowymi Groupon drogą mailową i telefoniczną,
  • Identyfikowanie i weryfikowanie potencjalnych problemów,
  • Raportowanie,
  • Codzienna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane,
  • Nastawienie na rezultat.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szansę rozwoju w dynamicznej branży e-commerce u globalnego lidera,
  • Pełną wyzwań pracę w rozwojowym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system premiowy,
  • Atrakcyjne benefity pracownicze (m.in.: ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport),
  • Przyjazną atmosferę w pracy, świeże owoce każdego dnia i wiele innych,
  • Komfortowe biuro w samym centrum Warszawy.

Wymagane dokumenty

CV