Umowa o pracę - Specjalista w Dziale Projektów Gotowych Murator
Grupa ZPR Media S.A. Warszawa, Polska 2 maja 2018

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Umowa o pracę - Specjalista w Dziale Projektów Gotowych Murator

Dział Projektów Gotowych Murator zatrudni osobę z wykształceniem budowlanym do współtworzenia i prowadzenia profili społecznościowych
oraz bezpośredniego kontaktu z klientem indywidualnym (telefonicznie, mailowo).

• wykształcenie budowlane
  • znajomość mediów społecznościowych
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • kreatywność i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

Myślisz nieszablonowo, masz dużo pomysłów – zapraszamy do naszego Zespołu.
Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji marketingu, znajomość języka rosyjskiego i umiejętność kosztorysowania będą mile widziane.

• możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • stabilność zatrudnienia
  • umowę o pracę