Umowa o pracę - Specjalista Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange – umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika
Absolvent.pl Warszawa, Polska 20 listopada 2017

Orange Polska to 20 różnych obszarów działania: od techniki, sieci, badań i rozwoju, przez sprzedaż i obsługę klienta, do finansów, łańcucha dostaw i HR. Oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji w ramach jednej firmy. W Orange Polska wspieramy projekty badawcze i edukacyjne. Pomagamy studentom odkrywać firmę i jej działalność poprzez nasz autorski program dla studentów 6.Zmysł, obejmujący program ambasadorski, konkurs oraz warsztaty merytoryczne.
W Orange Polska co roku oferujemy także około 200 płatnych praktyk we wszystkich obszarach firmy, począwszy od sprzedaży i obsługi klientów przez funkcje: IT, sieć, marketing, kontroling, HR, w ramach których studenci dołączają do zespołu specjalistów Orange i pracują nad realnymi projektami. Zdobywają dzięki temu konkretne doświadczenie, a część z nich zostaje u nas na stałe.

• sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługę klientów zgodnie ze standardami Orange
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym

• umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów
  • gotowość do bycia doradcą i opiekunem klientów
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • pasja i dynamizm w realizacji zadań
  • dbałość o satysfakcję klientów
  • skuteczność w działaniu doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • znajomość języka migowego, jako dodatkowy atut

Od przyszłego pracodawcy oczekuję:

• szkoleń sprzedażowych i produktowych,
  • rozwoju zawodowego,
  • prywatnej opieki medycznej, dostępu do obiektów sportowych,
  • premii uzależnionej od wyników pracy.

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/8sxcWw