Umowa o pracę - Specjalista Przetwórstwa Mleka – nr ref. 9001-17
Bank Danych o Inżynierach Opole, Polska 14 lipca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma z branży mleczarskiej.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych – przyjęcie mleka, jego obróbka termiczno – mechaniczna, przygotowanie mieszanek
  • obsługa mycia w systemie CIP
  • przeglądy instalacji
  • rozliczanie procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – kierunek mleczarstwo
  • znajomość technologii mleczarstwa
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży mleczarskiej
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność oraz samodzielność w działaniu, otwartość na innowacje
  • obsługa komputera – pakiet MS Office
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Wymagane dokumenty

CV