Umowa o pracę - Specjalista ds. zarządzania miejscem składowania
Stokrotka Sp z.o.o Teresin, Polska 25 kwietnia 2018

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat.
W tym czasie wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Mamy sieć ponad 400 sklepów, na które składają się supermarkety i markety własne oraz sklepy franczyzowe, co daje naszym pracownikom duże możliwości rozwoju. Jesteśmy obecni zarówno w największych polskich miastach, jak i w małych miejscowościach, aby być bliżej naszych Klientów

Zakres zadań:

  • Zarządzanie ułożeniem towarów w Centrum Dystrybucyjnym (przypisywanie miejsc składowania dla nowych towarów, dopasowywanie wielkości miejsc składowania do rotacji)
  • Dbałość o higienę danych logistycznych w systemie
  • Bieżąca kontrola stanu regałów magazynowych
  • Koordynacja zleconych prac

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. Średniego
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na cel, zaangażowania i samodzielności
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty

CV