Umowa o pracę - Specjalista ds. Zaopatrzenia i Analiz z j. francuskim
Hapi Polska Mińska 63A, Warszawa, Polska 22 października 2018

HAPI Polska Sp. z o.o. jest filią francuskiej firmy HAPI France specjalizującej się w handlu i przetwórstwie mięsa wołowego, i drobiu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio Kierownikowi Biura HAPI Polska oraz Dyrektorowi Generalnemu siedziby firmy we Francji.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby Działu Handlowego oraz Działu Zaopatrzenia i Logistyki
  • Przygotowywanie punktowych raportów dla Zarządu Firmy
  • Planowanie tygodniowego zapotrzebowania i monitorowanie stanów magazynowych za pomocą odpowiednich narzędzi
  • Optymalizacja stanów magazynowych
  • Prace administracyjne związane z przyjmowaniem towarów na stan magazynowy
  • Stały kontakt z centralą firmy we Francji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności funkcji zaawansowanych Excel lub chęć pogłębienia wiedzy w tym zakresie
  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju osobistego w środowisku dynamicznym i międzynarodowym

Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z profilem kandydata
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w nowym, przestrzennym biurze w pobliżu kultowego Soho Factory przy ul. Mińskiej

Wymagane dokumenty

CV