Umowa o pracę - Specjalista ds. Zakupów Technicznych – nr ref. 9081
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 10 lipca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma wyspecjalizowana w technologii wodno-ściekowej dla przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i ocena ofert na podstawie specyfikacji
  • negocjowanie warunków handlowych dotyczących cen, warunków dostawy, płatności oraz umów
  • stworzenie i utrzymanie profesjonalnej bazy dostawców materiałów, urządzeń i usług
  • realizowanie działań w zakresie analizy rynku, poszukiwania nowych dostawców i usługodawców oraz porównania ofert
  • definiowanie i wdrażanie oszczędności, koordynacja projektów redukcji kosztów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa i regulacji w dziedzinie zamówień
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, Power Point)

Oferujemy

  • ambitną pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole
  • możliwości ciągłego rozwoju
  • stabilne zatrudnienie

Wymagane dokumenty

CV