Umowa o pracę - Specjalista ds. zakupów i logistyki
Enco Sp. z o.o. Warszawa, Polska 27 marca 2018

                                      SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: cały etat

Najważniejsze zadania:

  1. Monitorowanie i realizacja bieżących zamówień
  2. Wystawianie dokumentów obrotu materiałowego

Wymagania

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

  • Wykształcenie minimum  średnie 2-letnie doświadczenie zawodowe, związane z zakupami, negocjacjami lub kontaktem z dostawcami
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na wyniki i efektywne działanie
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy  w zaangażowanym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Dodatkowe benefity (karta multisport)

Wymagane dokumenty

cv