Umowa zlecenie - Specjalista ds. wynajmu
ANL Najem Sp. z o. o. s. k. Warszawa, Polska 24 maja 2017

Jesteśmy firmą, której pracownicy przede wszystkim tworzą zgrany zespół. Poprzez stabilne zatrudnienie dajemy poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie naszych pracowników. Wspieramy siebie nawzajem.

Zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości, (nie jesteśmy biurem pośrednictwa) a dokładniej:

  • pozyskujemy nowe nieruchomości,
  • zarządzamy mieszkaniami swoimi oraz naszych inwestorów.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zarządzania oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija co daje możliwości szybkiego rozwoju w strukturach.

Specjalista ds. Zarządzania Najmem

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 2 – 3 tys. zł netto

Zadania:

  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • opieka nad nieruchomościami,
  • obsługa skrzynki mailowej oraz infolinii,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • obsługa ogłoszeń,
  • cotygodniowe raportowanie do przełożonego,
  • przygotowanie dokumentacji.

Wymagania

  • j. angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość komputera, pakietu Office i aplikacji internetowych,
  • motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
  • dyspozycyjność, punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole i kreatywność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • skrupulatność, dokładność i rzetelność,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • wysoki poziom samodyscypliny.

Oferujemy

  • szkolenie w zakresie wiedzy i umiejętności dla potrzeb pracy firmie,
  • samodzielność w realizacji zadań i organizacji pracy,
  • pełne wsparcie zespołu

Warunki współpracy:

  • oferujemy 3 miesięczny okres próbny na umowę zlecenie
  • po tym okresie opcje współpracy to:
  1. Umowa zlecenie
  2. Założenie działalności gospodarczej

Wymagane dokumenty

CV