Umowa o pracę - specjalista ds. ochrony środowiska
Doehler Sp.z o.o. Kozietuły Nowe 66J, 05-640 Mogielnica 14 stycznia 2019

Grupa Döhler jest międzynarodowym producentem koncentratów soków owocowych/warzywnych, soków NFC, zapraw, emulsji, barwników, suszy z owoców/warzyw oraz aromatów naturalnych, a  także zintegrowanych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego (www.doehler.com)

Umowa o pracę - specjalista ds. ochrony środowiska
  •  Sporządzanie kart przekazania odpadów
  •  Przygotowywanie i sporządzanie zestawień
  • Zlecanie przeprowadzania odpowiednich badań i analiz wynikających z przepisów ochrony środowiska
  • Planowanie i organizacja sprzedaży wytłoków owocowych/warzywnych
  • Realizacja i koordynowanie działań związanych z ochroną zakładu przed szkodnikami (pest control) we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami zewnętrznymi
  • Bieżąca realizacja postanowień wynikających z wydanych decyzji związanych z działalnością firm
  • Koordynowanie spraw z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz p.poż.
  • Ujednolicanie standardów w obszarze ochrony środowiska i BHP oraz prowadzenie szkoleń w tym zakresie we wszystkich zakładach.

• Wykształcenie – preferowane wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne

• Znajomość zagadnień z dziedziny ochrony środowiska
                                              • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
                                              • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)