Umowa o pracę - Specjalista ds. wsparcia IT
Creamfinance Poland Rondo Daszyńskiego, Warszawa, Polska 18 października 2017

Creamfinance Poland Sp. z o.o. (nasze marki to lendon.pl, efino.pl, extraportfel.pl) to innowacyjna firma z branży konsumenckich usług finansowych, która wchodzi w skład międzynarodowej grupy Creamfinance mieszczącej się w Rydze na Łotwie. Zapewniamy jedne z najszybszych i najbardziej elastycznych pożyczek online na Łotwie, w Czechach, Polsce, Gruzji, Danii, Hiszpanii i Meksyku. Każdy pracownik naszej firmy jest integralną częścią grupy działającej według wspólnych wartości i przekonań zawodowych. Praca każdego z nas ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie firmy. Jeśli jesteś ambitną i skrupulatną osobą oraz jesteś gotów/ gotowa z zaangażowaniem wykonywać swoje obowiązki, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji i budowanie baz wiedzy dla aplikacji;
  • Udział we wdrożeniach aplikacji biznesowych;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań;
  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z aplikacją biznesową;
  • Udział w procesie implementacji zmian w systemach;
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami IT.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2 w mowie i piśmie);
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku wsparcia IT, bądź wykształcenie techniczne;
  • Praktyczna znajomość i umiejętność zastosowania SQL w środowisku biznesowym;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodej, szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Praca w zgranym, dynamicznym zespole;
  • Duża samodzielność w organizacji pracy wobec jasno określonych celów;
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony itp.);
  • Wspaniała atmosfera, którą pracownicy docenili w ankiecie satysfakcji;
  • Łazienka dla rowerzystów.

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

Wymagane dokumenty

CV