Umowa zlecenie - Specjalista ds. Przetwarzania Danych (17:00-22:00)
Nielsen Nielsen Services Poland Sp. z o. o., Inflancka, Warszawa, Polska 27 września 2017

Firma Nielsen jest częścią międzynarodowego koncernu The Nielsen Company, światowego lidera w zakresie dostarczania informacji marketingowej oferującego usługi w ponad 100 krajach, zatrudniającego 42 000 Pracowników na całym świecie. Jako globalny lider badań i informacji rynkowych, pomagamy naszym Klientom dogłębnie zrozumieć konsumentów i wspieramy ich w podejmowaniu decyzji, które mogą prowadzić do rozwoju ich biznesu. Nasze rekomendacje pozwalają Klientom zrozumieć i dopasowywać się do zmiennych trendów rynkowych, nowych technologii i stale rosnących wymagań konsumentów. Jesteśmy wyspecjalizowani w dostarczaniu pełnej informacji o konsumencie.

Umowa zlecenie - Specjalista ds. Przetwarzania Danych (17:00-22:00)

Jako Specjalista ds. Przetwarzania Danych będziesz odpowiedzialny za kodowanie produktów i kontrolę danych, dostarczanie wysokiej jakości charakterystyk produktowych zgodnie z wymaganiami Klientów.

WYZWANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

• Kodowanie i walidacja danych wsadowych – wprowadzanie do systemu cech charakterystycznych produktów z branży FMCG;

• Dokonywanie zmian i aktualizacja baz danych;

• Analiza oraz identyfikacja luk i obszarów wymagających poprawy w obszarze kodowania danych oraz dbanie o zachowanie ciągłości procesów i narzędzi;

• Praca w ramach międzynarodowego zespołu i w porozumieniu z zespołem danego kraju;

• Działanie w wielokulturowym środowisku wirtualnym, przy współpracy ze wszystkimi interesariuszami i stronami procesu.

• W trakcie ostatniego roku studiów licencjackich bądź magisterskich;

• Gotowość do pracy w niepełnym wymiarze (20-25 godzin) między 17: 00 a 22:00;

• Doświadczenie w środowisku operacyjnym będzie atutem;

• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

• Dobra organizacja pracy, zdolność do pracy pod presją czasu;

• Umiejętność budowania relacji, zarówno pomiędzy krajami, jak i różnymi zespołami;

• Umiejętność pracy w zespole, dostarczenie wyników poprzez pracę w zespole;

• Dobra komunikacja, koordynacja i umiejętność rozwiązywania problemów;

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole w oparciu o umowę cywilno – prawną;

• Pakiet szkoleń wdrożeniowych z zakresu procesu, systemów i procedur;

• Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Metro Dworzec Gdański!