Umowa o pracę - Specjalista ds. turystyki
RealPoland Spółka z o.o. Patriotów, Warszawa, Polska 26 lutego 2018

RealPoland jest cenionym polskim tour operatorem, specjalizującym się w indywidualnej i grupowej turystyce przyjazdowej. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku specjalista ds. turystyki.

Umowa o pracę - Specjalista ds. turystyki

Do zadań należeć będzie m.in. tworzenie programów wycieczek dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta, nadzór nad realizowanymi projektami od etapu planowania aż po końcowe ich rozliczenie, obsługa klientów zamawiających usługi turystyczne oraz pozyskiwanie nowych klientów, a także współpraca z lokalnymi dostawcami usług.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów? Przede wszystkim doskonałej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), otwartości, entuzjazmu i łatwego nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi. Szukamy osób potrafiących pracować pod presją czasu i szukać niestandardowych rozwiązań, lubiących pracę w zespole, dokładnych i odpowiedzialnych. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, chętnie podzielimy się naszą wiedzą.


Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, realizację ciekawych, nieszablonowych projektów, możliwości rozwoju zawodowego, dużą samodzielność i pracę w młodym, ambitnym zespole pełnym entuzjazmu i pasji. Nasze biuro znajduje się tuż przy stacji Warszawa Miedzeszyn (dogodny dojazd SKM oraz autobusami, ok. 30 minut z Centrum bez konieczności stania w korkach).


Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny