Umowa o pracę - Specjalista ds. Transportu Międzynarodowego z j. francuskim
Hapi Polska Mińska 63A, Warszawa, Polska 22 października 2018

HAPI Polska Sp. z o.o. jest filią francuskiej firmy HAPI France specjalizującej się w handlu i przetwórstwie mięsa wołowego, i drobiu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała bezpośrednio Kierownikowi Biura HAPI Polska oraz Dyrektorowi Generalnemu siedziby firmy we Francji.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu i zapewnienie logistyki produktów z Polski do Francji
  • Udział w planowaniu tras i nadzór nad ich realizacją
  • Stały kontakt z firmami transportowymi i negocjowanie cen transportu
  • Monitorowanie kosztów transportu i kalkulacja kosztów w systemie ERP
  • Nadzór nad obiegiem faktur i dokumentów CMR
  • Kontrola nad wymianą palet
  • Stały kontakt z centralą firmy we Francji oraz z dostawcami w Polsce
  • Monitorowanie aut załadowanych i przekazywanie informacji o terminach dostaw klientom i magazynom we Francji
  • Przygotowywanie punktowych analiz dla zarządu firmy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Pierwsze doświadczenie w branży transportowej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju osobistego w środowisku dynamicznym i międzynarodowym
  • Znajomość narzędzi informatycznych MS Office, w szczególności Excel, mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP.

Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z profilem kandydata
  • Telefon służbowy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w nowym, przestrzennym biurze w pobliżu kultowego Soho Factory przy ul. Mińskiej

Wymagane dokumenty

CV