Umowa zlecenie - Specjalista ds. tłumaczeń i wsparcia administracyjnego
Agrivi International Warszawa, Polska 26 lipca 2018

Agrivi to młoda firma o zasięgu globalnym z wizją zmiany metod produkcji żywności, pozytywnie wpływającą na ponad miliard istnień, pomagając rolnikom w osiągnięciu trwałej, efektywnej pod względem zasobów i rentownej produkcji. Od momentu powstania w 2013 r. firma uplasowała się  jako dostawca najbardziej kompletnego oprogramowania do zarządzania gospodarstwem rolnym i jeden z czołowych liderów tej branży. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się o nas więcej.

Stań się częścią wspaniałej firmy jaką jest Agrivi i dołącz do Warszawskiego oddziału firmy !

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

  • Wykonanie tłumaczeń z języka angielskiego na język polski. Około 500-600 słów i zwrotów z obszaru agro.
  • Komunikacja wewnętrzna w języku angielskim.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;
  • Ukierunkowanie na osiąganie celów i wysoka automotywacja;
  • Chęć do nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Mile widziane osoby będące Absolwentami lub studentami Akademii rolniczej.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną i  rodzinną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane otrzymają od nas próbkę przykładowych tłumaczeń.

Wymagane dokumenty

CV