Umowa o pracę - Specjalista ds. Telekomunikacji
Randstad Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 29 lipca 2016
Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaruinformatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się naposzukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebliorganizacyjnych. Obecnie wspieramy naszego klienta, firmę z branży teleinformatycznej w poszukiwaniach osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds, Utrzymania Systemów IT.
  • Nadzorowanie działania urządzeń i systemów teletransmisyjnych w tym: instalowanie, monitorowanie, kontrolowanie parametrów technicznych, sprawdzanie stanu technicznego
  • Usuwanie występujących awarii
  • Dokonywanie przeglądów urządzeń
  • Raportowanie usterek i nieprawidłowości pracy urządzeń
  • Sporządzanie dokumentacji technicznych
  • Częsta praca w delegacji
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wymagane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (specjalność: telekomunikacja, teleinformatyka lub pokrewne)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Punktualność oraz dyspozycyjność
  • Nastawienie na konstruktywne rozwiązywanie problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
  • Zdobycie cennego doświadczenia w zakresie nowoczesnych urządzeń telekomunikacyjnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Służbowy samochód

Wymagane dokumenty

aktualne CV