Umowa o pracę - Specjalista ds. technicznych (SQL, Excel)
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 15 października 2018

Dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Zadania na tym stanowisku:

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez Klientów
  • Analiza parametryzacji systemu i wprowadzanie zmian
  • Optymalizacja procesów – tworzenie i testowanie nowych narzędzi
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów ad hoc i cyklicznych
  • Tworzenie i udoskonalanie raportów
  • Wsparcie Zespołu oraz współpraca z innymi działami

Wymagania

Oczekiwania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale wsparcia technicznego, pracy z danymi, analiz danych i raportowania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne, IT, finanse, rachunkowość
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym Microsoft Excel
  • Doświadczenie w VBA – mile widziane
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Analityczne myślenie
  • Dobra organizacja pracy, terminowość
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy zarówno z zakresu rozwiązań technicznych jak i płacowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana
  • Doświadczenie w SQL, tworzeniu zapytań będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, amerykańskiej firmie
  • Wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Dodatkowe benefity m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, świeże owoce w biurze

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą: https://coberon.elevato.net/pl/specjalista-ds-technicznych,j,76