Umowa zlecenie - Specjalista ds. Technicznych i OZE
Energomix Sp. z o.o. Warszawa Włochy, Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.

Umowa zlecenie - Specjalista ds. Technicznych i OZE
  • Przygotowanie wycen i ofert dla Klientów przy współpracy z dostawcami – kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, budowa przyłączy, oświetlenie energooszczędne, Odnawialne Źródła Energii, kogeneracja;
  • Audyt techniczny, prowadzenie wizji lokalnych;
  • Poszukiwanie i współpraca z dostawcami rozwiązań technologicznych;
  • Przygotowanie ofert, wycen i obsługa dokumentacji dotyczącej sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego.

• Absolwent lub student ostatniego roku na kierunkach: energetyka, elektryka, inżynieria srodowiska, OZE;
  • Mile widzine doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych (praca z klientem);
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office (szczególnie Excel);
  • Otwartość na nowe doświadczenia.

• Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności;
  • Szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego.