Umowa o pracę - Specjalista ds. systemów – HR IT Support
Budimex S.A. Siedmiogrodzka, Warszawa, Polska 3 marca 2021

Lider na rynku branży budowlanej

Umowa o pracę - Specjalista ds. systemów – HR IT Support

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Administracja i rozwój technologii HR (zwłaszcza Oracle HCM) w zakresie funkcjonalności takich jak: rekrutacja, on-boarding, szkolenia, oceny i cele, planowanie wynagrodzeń, zarządzanie talentami, sukcesja, itp.
  • Wsparcie użytkowników końcowych (klient wewnętrzny) w zakresie zapytań, problemów technicznych, czy zmian rozwojowych i funkcjonalnych oraz dostępów użytkowników (samoobsługa pracownicza i kierownicza)
  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych w międzynarodowym środowisku, poznawanie nowych technologii i rozwiązań informatycznych HR
  • Uczestnictwo w upgrade’ach i testach systemów HR
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz doskonalenie procesów biznesowych mających na celu poprawę efektywności pracy w organizacji