Inna forma zatrudnienia - Specjalista ds. Sprzedaży B2B
Employer Branding Institute Warszawa, Polska 1 grudnia 2016

Jako Employer Branding Institute tworzymy standardy branży HR, wydajemy portal HRstandard.pl oraz organizujemy 2 duże konferencje branżowe: HRcamp i WDR. Sprawdź jakie fajne projekty robimy, jeśli Ci zaimponują, to znaczy, że odnajdziesz się w naszym świecie!

Inna forma zatrudnienia - Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Czym będziesz się zajmował?

• współtworzeniem ofert produktowych
  • aktywną sprzedażą produktów i usług firmy
  • prowadzeniem negocjacji sprzedażowych z klientami
  • rozwojem oferty firmy

Czujesz i rozumiesz potrzeby klientów, potrafisz być dla nich partnerem, który wskaże im właściwy kierunek działań. Władasz mocami, które sprawiają, że każda rozmowa telefoniczna kończy się dla Ciebie sukcesem. Rozsadza Cię pozytywna energia, a Twój uśmiech rozświetla każdy dzień.

Lubisz rozmawiać z ludźmi i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Sprzedaż telefoniczna to dla Ciebie chleb powszedni. Trudne sytuacje rozwiązujesz z łatwością, a w swojej pracy jesteś osobą samodzielną i ciekawą nowych obszarów.

Nastawaj się na ciągły rozwój, wspaniałą atmosferę i nieustanne zdobywanie nowej wiedzy. Spodziewaj się też możliwości budowania przestrzeni na rynku dla zupełnie nowych produktów i to dla najlepszych pracodawców w Polsce. Nie jesteśmy korporacją, więc formalny strój potrzebny jest tylko od czasu do czasu 🙂