Umowa zlecenie - Specjalista ds Sprzedaży
Hadrone sp. z o.o. aleja Wilanowska 261, Warszawa, Polska 31 marca 2017

Najpierw o tym, kim nie jesteśmy. Nie jesteśmy korporacją, do której przychodzi się rano na co najmniej 12 godzin, żeby wykonać swoje zadania przestrzegając przy tym dress code. Na pewno też nie jesteśmy miejscem, w którym brakuje ludzi z pasją.

Więc kim jesteśmy? Zespołem, który kieruje się podobnymi wartościami takimi jak: szczerość, lojalność i zaufanie, a co najważniejsze – szacunek do drugiego człowieka. Jesteśmy pasjonatami swojej pracy. Każdego dnia zastanawiamy się jak ulepszyć nasze produkty i każdego dnia to robimy. Szanujemy „work-life balance” więc dzień nie trwa dłużej niż 8 godzin, a te 8 godzin jest dla nas przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
Nasze produkty to dwie aplikacje webowe dla sektora B2B, oferowane w trybie On-Premises (instalacja u Klienta), oraz w SaaS (jako usługa). Wykorzystujemy najnowszą technologię produkcji oprogramowania.

Kogo szukamy? W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży.

Jeżeli jesteś otwarta/otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do nas! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – wszystkiego możesz nauczyć się u nas. Wystarczy twoje pozytywne nastawienie i chęć tworzenia nowych rzeczy! Współpraca z nami zaangażuje Cię w proces obsługi Klienta.

Twoje zadania i odpowiedzialność:

  • tworzenie baz danych potencjalnych Klientów,
  • zakładanie profili klientów w systemie CRM,
  • kontakt mailowy z Klientami (cold mailing),
  • wspieranie działu sprzedaży w trakcie realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

  • dokładność (!)
  • samodzielna organizacja pracy
  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • entuzjazm, sumienność (!), uczciwość
  • komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilną pracę w polskiej firmie, w niedużym zespole i miłej atmosferze
  • stałe godziny pracy
  • możliwość rozwoju
  • stałe wynagrodzenie
  • wszelkie niezbędne do wykonywanych obowiązków narzędzia
  • zatrudnienie na umowę zlecenie

Wymagane dokumenty

CV