Umowa o pracę - Specjalista ds.rozwoju farmy
Ecoterra Lesław Moritz Warszawa, Polska 10 października 2018

Ecoterra Lesław Moritz  Jesteśmy farmą specjalizującą się w hodowli bydła mięsnego oraz uprawy traw nasiennych. Obecnie jesteśmy w procesie zmiany systemu gospodarowania na bardziej przyjazny środowisku.

Specjalista ds.rozwoju farmy

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie i kontrola bieżącej działalności farmy,
  • Współpraca z Księgowością i optymalizacja polityki kosztowej farmy
  • Wprowadzanie usprawnień organizacyjnych i innowacji
  • Pozyskiwanie finansowania dla nowych przedsięwzięć biznesowych
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Zarządem firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w rolnictwie
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych
  • Zamiłowanie do ekologii

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia
  • Praca w przyjaznym zaangażowanym zespole

Wymagane dokumenty

CV