Umowa zlecenie - Specjalista ds. rozliczeń i administracji
Centrum Oświatowe Akademos Szkolna 2/4, Warszawa, Polska 27 września 2017

Centrum Oświatowe Akademos organizuje profesjonalne szkolenia i kursy angielskiego dla firm. Nasza szkoła językowa działa w Warszawie, ale uczymy naszych Klientów na terenie całego kraju.

Umowa zlecenie - Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Do Twoich obowiązków należeć będą głównie bieżące kontakty z Klientami i Lektorami, koordynacja zajęć, rozliczanie usług i pracowników, fakturowanie oraz inne, podstawowe czynności administracyjne.

Co zyskasz pracując w naszej firmie?
• Nauczysz się nawiązywania bezpośredniego kontaktu z obecnymi i potencjalnymi klientami.
• Będziesz umiał zarządzać informacjami, tak, by nie zanikały i pozwalały Ci na sprawne działanie;
• Będziesz umiał planować własną pracę tak, aby była efektywna;
• Będziesz potrafił prowadzić negocjacje;
• Opanujesz pisanie maili służbowych;
• Opanujesz fakturowanie i, generalnie, operowanie Itelixem – internetowym sekretariatem;
• Zdobędziesz umiejętność precyzyjnej koordynacji działań na styku Akademos – Klient – Lektor – Wydawnictwa;
• Nauczysz się prawidłowych reakcji w sytuacjach kryzysowych/konfliktowych;
• Będziesz lepiej, niż dotychczas potrafił wpływać na działania innych osób;
• Nauczysz się wykonywać praktyczne zadania i, przy okazji, rozwiązywać w miarę samodzielnie związane z nimi problemy, ćwicząc przy okazji swoją kreatywność;
• Różnorodność zadań pozwoli Ci na zdobycie doświadczenia w wielu dziedzinach firmy.
• Opanujesz korzystanie z wewnętrznych instrukcji i je uaktualniać.
• Będziesz miał okazję samodzielnie podejmować decyzje.

• status studenta- przynajmniej jeszcze przez rok
  • operatywność, umiejętność koncentracji na zadaniach, komunikatywność i elastyczność
  • dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excela
  • język angielski min. B2