Umowa o pracę - Specjalista ds. relacji z klientem
Coral Travel Poland Sp. z o. o. Postępu 17B, Warszawa, Polska 27 listopada 2018

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 18 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 5 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Twoje codzienne obowiązki obejmą:

  • Rozpatrywanie wniosków i reklamacji,
  • Wsparcie w innych zadaniach związanych z obsługą wniosków klientów,
  • Prace administracyjne.

Wymagania

Wyślij nam swoje CV jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta (najlepiej w turystyce),
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym (będziesz go używać w codziennej               pracy,
  • Pakiet Office to dla Ciebie bułka z masłem
  • Dobrze organizujesz własną pracę (chcemy żebyś był samodzielny)
  •  Dodatkowy plus  za studia związane z turystyką, a kolejny za pracę jako rezydent.
  • Ostatniego plusa możesz zgarnąć za znajomość regulacji prawnych w branży turystycznej.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Umowę o pracę na pełen etat i elastyczne godziny pracy (możliwość zaczęcia pracy między 8:00 – 10:00)
  • Benefity (opieka medyczna, karta lunchowa i inne),
  • Dużo humoru w pozytywnej atmosferze,
  • Pracę u najszybciej rozwijającego się turoperatora w Polsce.

Jeśli nie masz doświadczenia, ale duże chęci do pracy to chętnie Cię wyszkolimy!

Prosimy o aplikację przez link:

Wymagane dokumenty

prosimy zaaplikować przez podany link, CV