Umowa zlecenie - Specjalista ds. projektowania i sprzedaży
Abakon Sp. zo.o. Spółka Komandytowa Warszawa, Polska 20 marca 2019

Firma budowlana Abakon od piętnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

Potrzebujemy osoby, która wsparłaby nasz dział handlowy w różnych zadaniach:

  • opracowywanie przedmiarów w oparciu o dokumentację projektową
  • sporządzanie ofert szczegółowych i wstępnych
  • współudział w opracowaniach projektów architektonicznych
  • ustalanie i uzgadnianie zmian projektowych
  • uczestniczenie w spotkaniach handlowych

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów zaocznych
  • interesujesz się budownictwem, architekturą
  • znasz podstawy Auto Cada
  • przede wszystkim liczy się dla Ciebie zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie
  • chcesz się uczyć, rozwijać, realizować swoje pasje
  • jesteś nastawiony na sukces
  • liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy
  • masz pomysł na siebie i swoje życie

Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • elastyczne godziny pracy
  • ciekawą ścieżkę rozwoju
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje

Wymagane dokumenty

CV