Umowa o pracę - Specjalista ds. Projektów IT (e-commerce)
Smyk S.A. Warszawa, Polska 12 maja 2017

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających w Polsce, w Niemczech, w Rosji, w Rumunii i na Ukrainie. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • współpraca z klientem wewnętrznym oraz dostawcami usług informatycznych podczas realizacji

projektów

Wymagania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym umożliwiającej pracę

w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • wprowadzenie w zakres obowiązków

Wymagane dokumenty

CV