Umowa o pracę - Specjalista ds. produkcji w gospodarstwie warzywniczym
Gospodarstwo Warzywnicze Stanisław Lubański Stołeczna, Płochocin, Polska 14 lipca 2017

Gospodarstwo rodzinne zajmujące się uprawą warzyw na powierzchni 80 ha. Od niemal 20 lat realizujące dostawy do sieci super i hipermarketów.

Certyfikat GLOBALGAP.

Dobry dojazd: pociąg; blisko obwodnicy Warszawy i trasy Poznańskiej.

Lokalizacja Płochocin, gm. Ożarów Mazowiecki, powiat Warszawski- Zachodni.

Specjalista ds. produkcji w gospodarstwie warzywniczym

Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu  produkcji rolnej na powierzchni 80ha, zasiewy, zbiory, nawożenie, opryski, etc.
  • praca przy linii ważąco-pakującej  warzywa w magazynie,
  • obsługa maszyn w magazynie i  na polu,
  • nadzór nad eksploatacją sprzętu.

Wymagania

  • wykształcenie rolnicze,
  • doświadczenie w pracy w rolnictwie,
  • czynne prawo jazdy kat. B + T,
  • mile widziana obsługa wózka widłowego.

Oferujemy

Praca całoroczna.

Umowa o pracę po okresie próbnym (3 mce).

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagane dokumenty

CV