Umowa o pracę - Specjalista ds. prenumeraty
Euro-Media Sp. z o.o. Warszawa, Polska 11 maja 2018

Wydawca czasopism branżowych.

   Specjalista ds. prenumeraty

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych prenumeratorów i przyjmowanie zamówień
  • Kompleksowa obsługa prenumeraty i prenumeratorów, realizacja wysyłek
  • Prowadzenie, aktualizacja i rozwój bazy danych prenumeratorów
  • Tworzenie ofert dedykowanych Klientom
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży prenumeraty
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Komunikatywność
  • Otwartość
  • Samodzielność oraz motywacja do pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę – podstawa + system prowizyjny
  • Pracę stałą w biurze od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • Miejsce pracy Warszawa-Kabaty

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres e-mail i.markowska@euro-media.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych)”

Wymagane dokumenty

CV