Umowa zlecenie - Specjalista ds. pomiarów i badań
Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec Mieczysława Pożaryskiego 28, Warszawa, Polska 23 listopada 2017

Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec to firma, która pojawiła się na rynku w 1987 roku. Dzięki rzetelnej pracy od początku istnienia firmy, w 2007 roku udało nam się pozyskać akredytację PCA, która jest najlepszym potwierdzeniem nie tylko kompetencji osób wykonujących w naszym imieniu między innymi pomiary wibracji czy też pomiary mikroklimatu w pomieszczeniach, ale także renomy całego przedsiębiorstwa. Jako akredytowane laboratorium badawcze cieszymy się uznaniem klientów z różnych branż, co napawa nas dumą. Po blisko 30 latach podejmowania się na przykład pomiarów drgań czy pomiarów zapylenia znaleźliśmy się w miejscu, w którym chcieliśmy być.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań hałasu, oświetlenia ,wibracji, mikroklimatu , zapylenia na stanowiskach pracy
  • obsługa sprzęty pomiarowego
  • wykonywanie sprawozdań z badań
  • znajomość Księgi Jakości, Procedur Systemowych i Procedur Badawczych

Wymagania

  • Poszukujemy studenta z kierunków ochrona środowiska, inżynieria środowiska

Oferujemy

  •  obsługa sprzęty pomiarowego
  •  wykonywanie sprawozdań z badań
  •  znajomość Księgi Jakości, Procedur Systemowych i Procedur Badawczych

Wymagane wykształcenie z ochrony środowiska.

Wymagane dokumenty

CV