Umowa o pracę - Specjalista ds. plantacji nasienych
Top Farms Agro Sp .z o.o. warmińsko-mazurskie, Polska 8 listopada 2018

Top Farms Agro to spółka należąca do grupy kapitałowej Top Farms istniejącej na polskim rynku już ponad 20 lat. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy nie tylko nazwa pracodawcy, ale przede wszystkim pasja do tego czym zajmujemy się na co dzień. Dzięki takiej postawie z sukcesem produkujemy i dostarczamy rolnikom materiał siewny najwyższej jakości.

ZADANIA:

  • nadzór nad obecnymi i pozyskiwanie nowych plantacji nasiennych
  • kontrola plantacji i nadzór nad zbiorem i przechowywaniem
  • kwalifikacje polowe plantacji
  • raportowanie i sporządzanie dokumentacji związanej z plantacjami

Wymagania

  • wiedza agrotechniczna
  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją roślinną – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia wdrożeniowe
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie
  • szkoleń, bony świąteczne, etc.)

Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca.agro@topfarms.pl

Wymagane dokumenty

CV