Umowa o pracę - Specjalista ds. plantacji nasienych
Top Farms Agro Sp .z o.o. podlaskie, Polska 8 listopada 2018

Top Farms Agro wywodzi się z grupy firm Top Farms. Jest to grupa farmerska należąca do Spearhead International, który gospodaruje na 75 000 ha w Europie. Wiedzę i doświadczenie czerpiemy bezpośrednio z praktyki. Doskonale rozumiemy potrzeby rolników ponieważ jesteśmy jednymi z nich.

Konsekwentnie dbamy o każdy szczegół: od jakości nasion i stosowanych zapraw po sprawną logistykę. Dzięki temu Top Farms Agro stało się znaczącą firmą nasienną na rynku polskim.
Top Farms Agro prowadzi doświadczenia oraz uprawy rozmnożeniowe w całej Polsce, a także w Czechach i na Słowacji. Poza zmniejszeniem ryzyka klimatycznego Top Farms Agro w ten sposób zyskuje doskonałą wiedzę na temat możliwości wykorzystania poszczególnych odmian w różnych rejonach Polski.

Atutem Top Farms Agro jest również stosowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym proces oczyszczania i zaprawiania nasion przebiega sprawnie, gwarantując terminowe dostawy najwyższej jakości nasion.

Umowa o pracę - Specjalista ds. plantacji nasienych
  • nadzór nad obecnymi i pozyskiwanie nowych plantacji nasiennych
  • kontrola plantacji i nadzór nad zbiorem i przechowywaniem
  • kwalifikacje polowe plantacji
  • raportowanie i sporządzanie dokumentacji związanej z plantacjami

• wiedza agrotechniczna
  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją roślinną – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy

• zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia wdrożeniowe
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie
  • szkoleń, bony świąteczne, etc.)