Umowa o pracę - Specjalista ds. Ofertowania i Obsługi Klienta
JOBS.PL Stare Babice, Polska 5 lutego 2021

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Ofertowania i Obsługi Klienta:

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży wentylacji i klimatyzacji.
  • Umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
  • Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
  • Prowadzenie analizy rynku poprzez monitorowanie serwisów internetowych i prasy branżowej.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży.
  • Klient zapewnia narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Wymagane dokumenty

CV