Umowa o pracę - Specjalista ds. Oceny i Obsługi Klienta
Funeda Sp. z o.o. Ursynów, Warszawa, Polska 30 lipca 2018

Funeda Sp. z o.o.
Funeda jest innowacyjną firmą z branży fintech. Specjalizujemy się w produktach finansowych online. Nasza kultura pracy oparta jest na odpowiedzialności, współpracy, chęci rozwoju i zorientowaniu na rezultaty. Poszukujemy osób, które dobrze czują się w dynamicznym, nieformalnym środowisku. Decyzje biznesowe opieramy na kwalifikacjach, wiedzy i analizie danych. Cenimy aktywność, ciekawość i odwagę w działaniu. Problemy rozwiązujemy wspólnie, gdyż wierzymy że praca zespołowa przynosi najlepsze rezultaty.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Oceny i Obsługi Klienta*

Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów, ul. Nowoursynowska

Zakres obowiązków:

  1. Weryfikacja tożsamości klienta w procesie aplikowania o pożyczkę z pomocą nowoczesnych technologii
  2. Komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami od złożenia przez wniosku do podjęcia decyzji o wypłacie środków
  3. Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy oraz aktualnym statusie klienta
  4. Nadzór prawidłowości działania narzędzi IT oraz zgłaszanie ewentualnych błędów
  5. Mile widziane zgłaszanie inicjatyw mających na celu poprawę jakości analizy aplikacji
  6. Stanowisko nie obejmuje sprzedaży ani windykacji

Wymagania

Pożądane kwalifikacje:

  1. Umiejętności sprawnego kojarzenia informacji
  2. Zamiłowanie do nowoczesnych technologii, otwartość na nieszablonowe rozwiązania, ciekawość branży Fintech i chęć rozwoju w tej dziedzinie
  3. Sprawność poruszania się w narzędziach IT oraz zasobach internetu
  4. Samodzielność, skrupulatność, dbałość o detale, wytrwałość
  5. Komunikatywność i chęć do pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  1. Międzynarodowe środowisko pracy i nieformalną atmosferę
  2. Wynagrodzenie powyżej 2500 zł netto podstawy oraz atrakcyjny system premiowy
  3. Możliwości rozwoju w nowych obszarach rozwoju rynkowo-produktowego firmy
  4. Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  5. Elastyczność w ustalaniu grafiku pracy oraz poszanowanie aktywności pozapracowych
  6. Duże możliwości rozwoju kompetencyjnego i zawodowego.
  7. Przyjazny zespół, unikalną kulturę pracy i regularny feedback

Wymagane dokumenty

CV, prosimy aplikować na rekrutacja@funeda.pl