Umowa o pracę - Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Multi Packaging Solutions Bialystok Zaścianki, Polska 15 listopada 2017

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych drukarni offsetowych w Polsce należącą do międzynarodowej grupy WestRock skupiającej ponad 300 różnych fabryk na całym świecie.

Zakłady Multi Packaging Solutions Bialystok produkują opakowania dedykowane kosmetykom, napojom alkoholowym, wyrobom tytoniowym, słodyczom, a także branży farmaceutycznej.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • bieżący kontakt z Klientami z rynku niemieckiego w celu zapewnienia najwyższego poziomu ich obsługi
  • sporządzanie i wysyłanie klientom ofert handlowych
  • wypełnianie i kompletowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji zamówienia oraz nadzór nad tym procesem
  • dbanie o prawidłowe i terminowe wykonanie zleceń produkcyjnych dla Klienta

Wymagania

  • (warunek konieczny)
  • dodatkowa znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • umiejętność nadzorowania realizowanych projektów
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie należącej do międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • pakiet socjalny dla pracowników, w tym: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@westrock-mps.com.
W temacie maila proszę napisać: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Wymagane dokumenty

CV