Umowa o pracę - specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Randstad Polska Sp. z o. o. Warszawa, Polska 21 lutego 2018

Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie. W Randstad Polska pomożemy Ci w znalezieniu pracy najlepszej dla Ciebie, która odpowie na Twoje potrzeby i sprawi, że będziesz mógł realizować swoje pasje. Chcemy też wspierać Cię w budowaniu Twojej zawodowej drogi, dzieląc się naszym doświadczeniem na rynku pracy.

Human Forward. Dwa słowa, które mówią, w co wierzymy i co określa nasze wartości. Jesteśmy zaufanym partnerem w świecie rządzonym przez technologie.

Randstad to jeden ze światowych liderów doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.

Jako organizacja koncentrujemy swoją uwagę na człowieku. Staramy się osiągać doskonałość w tym co robimy. Z odwagą stawiamy kroki ku przyszłości wspierając swoje działa przez nowe technologie nie zapominając o pierwiastku ludzkim. Nieustannie się uczymy by wyznaczać kierunek w branży i z sukcesem budować trwałe relacje.

Umowa o pracę - specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
  • telefoniczny kontakt z klientem- obsługa połączeń wychodzących i przychodzących (nie jest to call center);
  • przygotowywanie prostych raportów w Excelu.

• biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • nie wymagamy doświadczenia.

• umowę o pracę;
  • pracę zmianową (pn-nd 6.00-22.00);
  • prywatną opiekę medyczną razem ze stomatologiem;
  • kartę sportową;
  • szkolenia, kursy językowe w siedzibie firmy;
  • dofinansowania do wczasów;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do okularów.