Umowa o pracę - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO
Jobs Plus Warszawa, Polska 21 września 2017

Praca w nowoczesnym biurze z wyciszonymi pomieszczeniami, chillout roomem i w pełni wyposażoną kuchnią. Karta multisport i prywatna opieka medyczna. Jest nawet playstation i piłkarzyki! Czy wspomnieliśmy, że biuro znajduje się zaraz koło stacji metra?

Tak, to nie jest zwykłe ogłoszenie – mamy dla Ciebie świetną i dobrze płatną pracę. Nazywamy się Jobs Plus i chcielibyśmy zaproponować Ci zatrudnienie u naszego Klienta – w  super banku 🙂

Jesteś otwarty i komunikatywny, chcesz postawić pierwsze kroki w sprzedaży, a nie masz dużego doświadczenia? Świetnie, to miejsce dla Ciebie. Aplikuj na stanowisko:

Umowa o pracę - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO
Miejsce pracy: Warszawa

Do Twoich zadań będzie należeć:

• Prowadzenie rozmów z Klientami zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Wykonywanie i odbieranie połączeń, w tym aktywna sprzedaż  produktów bankowych/ubezpieczeniowych
  • Wykonywanie prostych operacji na rachunkach klientów, w ramach przydzielonych kompetencji
  • Dbanie o realizację wyznaczonych celów sprzedażowych indywidualnych oraz zespołowych
  • Przeprowadzanie telefonicznych ankiet dotyczących zadowolenia Klientów Banku
  • Obsługa przyjętych wniosków telefonicznych i elektronicznych
  • Udzielanie technicznej i merytorycznej pomocy użytkownikom systemu bankowości elektronicznej (po uprzednim szkoleniu z tego zakresu).
  •  Prowadzenie korespondencji z klientami w systemie bankowości elektronicznej, mailowo oraz za pomocą czata.

Cechy idealnego kandydata:

• komunikatywność – to dla nas niezwykle ważne!
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, ale nie jest to warunek konieczny
  • dobra dykcja 🙂
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • motywacja i nastawienie na realizację celów

UWAGA: Oferta zarówno dla studentów jak i osób starszych! Mile widziane osoby w każdy wieku! Liczy się dla nas Twoje nastawienie 🙂

Dołącz do nas, a otrzymasz:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – masz możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i rozwijać swoją karierę.
  • Gwarantowaną podstawę i atrakcyjny system premiowy nagradzający indywidualne wyniki.
  • Systematyczne, profesjonalne szkolenia wdrażające, możesz także liczyć na wsparcie innych pracowników.
  • Pracę w systemie zmianowym 8-16 lub 12-20 w cyklu jeden tydzień rano drugi na popołudnie. Jeśli jednak preferujesz pracę na jedną lub drugą zmianę – możesz dostosować swój grafik.
  • Elastyczny grafik! Możesz pracować na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny – dofinansowanie Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego, cenne doświadczenie w kontakcie z Klientem bankowym nawet, jeśli nie masz doświadczenia!
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze z wieloma udogodnieniami zlokalizowanego blisko stacji metra.Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Ciebie. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl
    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
    Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.