Umowa o pracę - Specjalista ds. obsługi Klienta
EKOlogika Opaczewska 43, 02-368 Warszawa, Polska 16 sierpnia 2018

EKOLOGIKA to miejsce łączące zakupy, rozwój osobisty oraz miłość do …kawy. Wszystko w duchu EKO i świadomych wyborów. Znajdziesz u nas ulubione produkty wytwarzane według norm ekologicznych i posiadających odpowiednie certyfikaty, a nasza obsługa udzieli Ci wszystkich informacji na temat zdrowego i świadomego żywienia. Naszym celem jest prezentacja takich wyborów żywieniowych i dróg rozwoju osobistego, które pozwolą naszym Klientom żyć smacznie, zdrowo i świadomie!

Opis stanowiska:
– kompleksowa obsługa Klientów w sklepie oraz kawiarni,
– pomoc Klientom w dokonywaniu świadomych wyborów związanych z zakupem zdrowej żywności,
– przygotowywanie napoi oraz gotowych deserów i podawanie ich w kawiarni,
– udział i współorganizowanie eventów odbywających się w lokalu,
– sporządzanie zamówień towaru, odbiór i przygotowywania towaru do sprzedaży,
– dbanie o porządek i czystość w lokalu.

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli
– lubisz pracować z ludźmi, rozmawiać z nimi i im pomagać,
– Twoje cechy to otwartość i komunikatywność,
– interesujesz się zdrowym stylem życia,
– chcesz się uczyć, rozwijać i zdobywać nową wiedzę,
– angażujesz się w swoją pracę i przychodzisz do niej z uśmiechem,

– pozytywne nastawienie towarzyszy Ci na co dzień.

Twoim dodatkowym atutem będzie
– doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży bezpośredniej,
– wykształcenie w dziedzinie dietetyki bądź w zakresie żywienia człowieka, psychologii
– pasja, o którą dbasz – bieganie, fitness, fotografia, taniec, joga, sztuka, gotowanie… każda pasja jest atutem, nie tylko te w duchu EKO

Oferujemy

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– szkolenia z obsługi Klienta, technik sprzedaży oraz cykliczne szkolenia produktowe,
– kompleksową edukację z zakresu zdrowego żywienia,

– możliwość rozwoju swojej wiedzy, umiejętności i pasji.

Zapoznaj się z nami na www.eko-logika.org oraz na naszym profilu FB!

Zapraszamy do kontaktu i składania aplikacji.

Wymagane dokumenty

CV