Umowa zlecenie - Specjalista ds. Obsługi Klienta
CAMP4 Sp. z o.o. Krasnowolska 50, Warszawa, Polska 19 czerwca 2017

Jesteśmy jedną z największych hal wspinaczkowych w Polsce. Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze wspinaczką dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Poszukujemy energicznej, otwartej osoby zainteresowanej zdobywaniem nowej wiedzy i kompetencji oraz rozwojem osobistym. DOŁĄCZ DO NAS!!!

  • obsługa recepcji (sklep, bar, obsługa wejść do hali)

  • obsługa social media i poczty elektronicznej

  • prezentacja i sprzedaż usług i produktów

  • przygotowywanie ofert i materiałów reklamowych

  • koordynację procesu realizowania zamówienia

  • nawiązywanie kontaktów biznesowych z klientami i firmami

  • inne obowiązki związane z obsługą klienta

  • pomoc w obsłudze eventów

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w dziale obsługi klienta

  • mile widziane doświadczenie z uprawianiem wspinaczki bądź/i turystyki górskiej

  • umiejętności efektywnej współpracy w zespole

  • umiejętności argumentacji i przekonywania

  • znajomość obsługi komputera (Google Docs, CRM, Social Media, baza danych)

  • inicjatywa i umiejętność szukania nowych klientów

  • zaangażowanie w pracy

  • otwartość, komunikatywność

  • uśmiech 🙂

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • elastyczne godziny pracy

  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo

  • doskonałą atmosferę pracy, w miłym zespole

  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon

  • rozwój zawodowy

Wymagane dokumenty

CV