Umowa zlecenie - Specjalista ds. Najmu Nieruchomości
Home Broker S.A. Przyokopowa 33, Warszawa, Polska 10 kwietnia 2017

HomeBroker to lider na rynku nieruchomości. Naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości.

Opis stanowiska i zadań

  • Przygotowanie i prezentacja oferty nieruchomości
  • Reprezentowanie klienta, koordynowanie procesu wynajmu nieruchomości
  • Budowanie bazy ofert nieruchomości na wynajem
  • Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji
  • Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przedsiębiorczość, ambicja

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę z Klientami zainteresowanymi usługą najmu mieszkań
  • Bazę Klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenia lub umowy o współpracę (podstawa + prowizja)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Pakiet szkoleń przygotowujący Cię do pracy w roli Doradcy ds. Najmu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

Wymagane dokumenty

CV