Umowa zlecenie - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Heller Consult sp. z o.o. Warszawa, ul chałubińskiego 8 12 kwietnia 2019
O firmie Heller Consult

Biuro projektowe Heller Consult sp. z o.o., jest firmą z branży inżyniersko-informatycznej, świadczącą usługi doradcze i badawcze dla administracji drogowej w Niemczech i Polsce oraz innych krajach europejskich. Zajmuje wiodącą pozycję na rynku w zakresie oceny stanu technicznego nawierzchni, Pavement Management System oraz innych systemów wspierających procesy podejmowania decyzji a ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w analizach ruchu drogowego oraz wizualizacji i udostępnianiu danych drogowych.

Dowiedz się więcej o nas na www.heller-consult.pl

Poszukujemy kreatywnych osób do pracy w dziele Marketingu i Sprzedaży.

Zadania na stanowisku:

  • Uczestnictwo w organizacji i promocji warsztatów promujących produkty i usługi firmy.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach własnych: strona internetowa, Facebook, LinkedIn, Twitter.
  • Nawiązanie relacji z potencjalnymi klientami przez cold mailing.
  • Analiza rynku i działań konkurencji.
  • Wsparcie Szefa ds. Sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach polskich i zagranicznych,
  • Identyfikacja i definiowanie potrzeb klienta w zakresie rozwiązań IT oraz analizy danych,
  • Uczestnictwo w organizacji i prowadzeniu procesu sprzedaży m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów, itp.,
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz specyfikacji funkcjonalnej systemów IT,
  • Budowanie Bazy Klientów oraz zarządzanie systemem CRM.

Wymagania

  • Doświadczenie przynajmniej 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów  (preferowane wykształcenie biznesowe, w obszarze marketingu lub inżynierskie)
  • znajomość narzędzi CRM (mile widziane znajomość Livespace).
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Kreatywność, świetne umiejętności komunikatywne, otwarty umysł.
  • Dobre umiejętności analityczne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Word, MS PowerPoint, MS Excel.
  • Dobre poczucie humoru!

Oferujemy

  • praca w ścisłym centrum Warszawy (biurowiec obok dw. Centralnego).
  • elastyczne godziny pracy.,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę.
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenia dotyczące posługiwania się niezbędnym oprogramowaniem i wymaganej wiedzy merytorycznej,
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@heller-consult.pl z adnotacją „SSM01/2019” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

W aplikacji proszę umieścić klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heller Consult Sp. z o.o. zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagane dokumenty

CV