Umowa o pracę - Specjalista ds. Marketingu / Grafik (branża ogrodnicza)
Hays Poland Sp. z o.o. Gostynin, Polska 26 listopada 2018

Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się producent w branży ogrodniczej.  Wyspecjalizowana oferta jest dedykowana zarówno do klientów biznesowych jak również indywidualnych. Firma bardzo dynamicznie rozwija się na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych.

Umowa o pracę - Specjalista ds. Marketingu / Grafik (branża ogrodnicza)

Specjalista ds. Marketingu będzie odpowiedzialny za koordynację projektów marketingowych w obszarze komunikacji, PR i opracowywania materiałów marketingowych, zlecania i współpraca przy projektach graficznych m.in. opakowań.  Nowo zatrudniona osoba będzie koordynowała i brał udział w targach, wystawach i eventach branżowych w Polsce i za granicą.  Będzie to codzienna współpraca grafikami i copywriterami, redagowanie artykułów, tworzenie materiałów marketingowych (ATL, BTL, POS) wykorzystując programy graficznie. Na co dzień Specjalista ds. Marketingu  będzie współpracował z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania

Poszukujemy osób z pierwszym doświadczeniem (około 1 – 3 lata doświadczenia) w obszarze marketingu. Od Kandydatów oczekujemy co najmniej podstawowej znajomości narzędzi graficznych oraz tematyki opracowywania projektów opakowań, a także lubiącej tworzyć teksty („lekkie pióro”). Niezbędna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych z głową pełną pomysłów oraz chętnych do rozwoju.


Oferujemy

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju ciekawe szkolenia, pakiet dodatkowych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV: turowska@hays.pl


Wymagane dokumenty

Aktualne CV