Umowa o pracę - Specjalista ds. logistyki magazynowej – umowa o pracę
Grupa Progres Grodzisk Mazowiecki, Polska 17 maja 2018

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy firmy w całej Polsce w doborze wyspecjalizowanej kadry. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju.

Dla międzynarodowego Klienta rozpoczynamy projekt rekrutacyjny na stanowisko

Specjalista ds. logistyki magazynowej (Grodzisk Mazowiecki).
Poszukujemy osób otwartych na komunikację z pozytywnym nastawieniem i umiejętnościami do współpracy z zespołem.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad systemem realizacji zamówień
  • kontrola procesów logistycznych
  • szukanie rozwiązań wspierających rozwój oraz poprawę jakości i efektywności procesów
  • analiza i rotacja artykułów w poszczególnych częściach magazynu w oparciu o sprzedaż
  • optymalizacja czasu realizacji zamówień
  • analiza efektywności pracy na poszczególnych etapach

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • znajomość procesów logistycznych
  • silna orientacja na realizacje celu
  • umiejętności budowania i motywowania zespołu
  • zaangażowanie i dynamika pracy
  • wykształcenie wyższe (mile widziane – logistyka)

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • praca w nowoczesnym centrum logistycznym
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia rozwijające umiejętności
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy)

Wymagane dokumenty

CV proszę przesłać na adres ewa.kiryczuk@grupaprogres.pl