Umowa o pracę - Specjalista ds. logistyki
Miss Lemonade Arbuzowa 31/2, Warszawa, Polska 21 lutego 2019

Miss Lemonade to sklep internetowy i stacjonarny prowadzący dystrybucję ekskluzywnej odzieży dziecięcej oraz wyselekcjonowanego designu.

Zadania:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu
  • wystawianie faktur i not korygujących
  • współpraca z operatorem logistycznym przy realizacji dostaw do klientów
  • udział w procesie kontroli kosztów logistycznych
  • współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług
  • dbałość o obieg dokumentów w firmie

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • pozytywne nastawienie do wyzwań

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w sprzedaży
  • wiedza teoretyczna z obszaru e-commerce
  • znajomość Prestashop, WordPress

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • możliwość rozwoju w obszarze marketingu internetowego
  • pracę w małym zespole ze świetną atmosferą
  • elastyczność

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny