Umowa o pracę - Specjalista ds. kontroli transakcji
mBank Senatorska, Warszawa, Polska 14 marca 2018

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • kontrola transakcji z obszaru rynków finansowych pod kątem zgodności z politykami, pełnomocnictwami dealerskim i umowami z brokerami
  • kontrola poprawność procesu potwierdzania transakcji
  • rozwój wewnętrznych procesów kontrolnych oraz wykorzystywanych narzędzi w Middle-Office
  • wsparcie procesu parametryzacji systemów Front-Office
  • bieżące wsparcie Front-Office w procesie zawierania i kontroli transakcji
  • udział w projektach biznesowych i regulacyjnych

Wymagania

Masz to COŚ?

  • posiadasz wykształcenie wyższe zdobyte w obszarze: bankowość, ekonomia, matematyka
  • posiadasz znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynków finansowych
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności aplikacją Excel)
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w środowisku Visual Basic, SAS oraz SQL
  • Twoja znajomość j. angielskiego umożliwia Ci swobodną pracę
  • posiadasz umiejętności analityczne, interpretacji danych, wyciągania wniosków i rekomendacji
  • pracujesz z inicjatywą oraz zaangażowaniem
  • lubisz czuć się członkiem zespołu

Zapraszamy osoby chcące poznać transakcje rynków finansowych i specyfikę funkcjonowania Middle-Office.

Oferujemy

Nasza propozycja to:

  • dołączenie do zespołu Wydziału Middle-Office Departamentu Zarządzania Zintegrowanym Ryzykiem (oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę). Biurko czeka na Ciebie na ul. Senatorskiej 18 w Warszawie
  • pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. pakiet socjalny, opieka zdrowotna, karta sportowa, narzędzia do zwinnej nauki)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nauki od najlepszych Specjalistów w swojej dziecinie
  • przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance

Wymagane dokumenty

CV