Umowa o pracę - Specjalista ds. Kontroli Jakości
Bakalland S.A. Brzeska 70, 21-505 Janów Podlaski, Polska 22 stycznia 2020

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie Bakalland S.A.!

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie jakości (zgodności z wymaganiami) i bezpieczeństwa produktów spółki
  • Ocena dostaw surowców i opakowań
  • Uczestnictwo w procesie reklamacji surowców i opakowań
  • Analiza surowców, wyrobów i opakowań
  • Kontrola półproduktów i wyrobów gotowych
  • Uczestniczenie w procesie postępowania z wyrobem niezgodnym
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad GMP/GHP w zakładzie
  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych oraz w audytach przeprowadzanych  w firmie przez zewnętrzne podmioty audytujące

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: techniczne, chemiczne, produkcji spożywczej lub technologia żywności
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad pracy w laboratorium
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • Znajomość Ms Office
  • Pożądane uprawnienia audytora wewnętrznego SZJ (ISO9001 lub BRC/IFS/ISO22000)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku);
  • możliwości rozwoju osobistego;
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • Pakiet Medyczny;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego;
  • zakupy pracownicze;

Wymagane dokumenty

CV