Umowa zlecenie - Specjalista ds. IT
COMPAREX Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 21 grudnia 2017

Comparex Poland Sp. z o.o.

wiodący dostawca usług w zakresie licencjonowania oprogramowania i zarządzania licencjami w Europie oraz rozwiązań informatycznych dla biznesu

 Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. IT / Wsparcie IT

 Miejsce pracy: Warszawa

Praca u Klienta z branży motoryzacyjnej

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)

  • Utrzymanie infrastruktury IT (serwery, macierze, telekomunikacja)
  • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery)
  • Zmiany konfiguracji sprzętowej i oprogramowania
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników

Wymagania

  • Znajomość infrastruktury sprzętowej takiej jak serwery x86Lenovo i HP, macierze IBM seria v, przełączniki LAN Cisco i HP

  • Znajomość zagadnień sieciowych, m.in. DHCP, VLAN, Firewall
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania infrastruktury
  • Znajomość narzędzi do obsługi zgłoszeń np. Hdfe
  • Odpowiedzialność, orientacja na cel, analityczne podejście do problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Praca zmianowa (6.00 – 19.00) oraz w soboty (8.00 – 15.00)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy Incadea (oraz jej modułów np. części, pojazdy, księgowość) dla sieci developerskich.

Oferujemy

  • kontrakt B2B / umowa zlecenie

  • pracę on site w siedzibie Klienta z branży motoryzacyjnej
  • Urozmaicony zakres zadań
  • Udział w projektach

Wymagane dokumenty

CV