Umowa o pracę - Specjalista ds. IT
Remondis Sp. z o. o. Zawodzie 16, Warszawa, Polska 8 grudnia 2017

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się recyklingiem i kompleksową gospodarką odpadami. Działa w 34 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny już od 23 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 43 miastach na terenie całej Polski

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem na rynku polskim oraz wdrożeniem nowego oprogramowania finansowego obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w  naszej  Centrali w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds.  IT

Zakres obowiązków:

  • wsparcie we wdrażaniu oprogramowań kadrowych, finansowych funkcjonujących w spółce,
  • udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych systemu kadrowego i finansowego funkcjonującego w spółce
  • ścisła i bezpośrednia współpraca z działem IT w Niemczech przy wdrażaniu nowych oprogramowań,
  • udział w projektach wewnętrznych w zakresie definicji, instalacji, optymalizacji i utrzymania środowisk IT – zarówno sprzętowej jak i softwaerowej
  • utrzymanie i konfiguracja kluczowych elementów infrastruktury IT firmy.
  • wdrażanie, utrzymanie i optymalizacja procedur IT
  • wsparcie użytkowników i pomoc w korzystaniu z zasobów IT firmy
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (max. do 30% czasu pracy).

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  •  jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat uczelni  technicznej
  •  interesuje Cię długoterminowa współpraca i rozwój kompetencji w zakresie szeroko rozumianej administracji i infrastruktury IT
  •  znasz język SQL co najmniej w stopniu podstawowym
  •  jako atut znajomość procesów biznesowych i umiejętność przystępnego przekazywania zdobytej wiedzy
  •  znasz podstawowe zagadnienia administracyjne Windows,
  •  znasz technologie internetowe, znasz środowiska AD i infrastruktury sieciowej
  •  znasz dobrze  język niemiecki lub angielski w mowie i w piśmie, co będzie ważnym atutem,
  •  kreatywność i samodzielność, chęć nauki i rozwoju oraz poczucie humoru to cechy, które będą wsparciem w każdego dnia
  •  wymagane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  •  możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  •  elastyczny czas pracy,

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim wraz ze zdjęciem z dopiskiem w temacie wiadomości: „informatyk Warszawa” na adres e-mail: rekrutacja@remondis.pl Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „