Umowa o pracę - Specjalista ds. grafiki rekrutacyjnej
Adecco Poland Warszawa, Polska 15 lipca 2019

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnej firmy doradztwa strategicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. grafiki prezentacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wzorów prezentacji w programie Power Point
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, broszur, ulotek, plakatów na potrzeby Klientów
  • Projektowanie grafik, layoutów przy użyciu odpowiednich narzędzi
  • Edycja zdjęć i materiałów wideo do realizacji bieżących projektów

Wymagania

  • student kierunków ekonomicznych, filologii lub zarządzania
  • znajomość języka angielskiego- min B2
  • bardzo dobra znajomość programu Power Point

Oferujemy

  • Zatrudnienie na 1/2 etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 18 – 22
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki przez doświadczony i pomocny zespół
  • Dogodną lokalizację: centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV